AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

Piękny słoneczny dzień przywitał zawodników na wrześniowym starcie Dzika. Na starcie stanęło 146 zawodników Nordic Walking i 393 biegaczy.

Dystans 19.528 pokonało 80 biegaczy i 10 zawodników Nordic Walking. Pierwsi na mecie stanęli Pan Przemysław Basa z KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska i Pani Magdalena Przystolik z Katowic. Panu Przemysławowi pokonanie pełnego dystansu zajęło 1:17:49, a Pani Magdzie 1:33:06.

Wśród zawodników Nordic Walking po 2:08:05 na mecie stanął Pan Marcin Hałas z Nordum, a wśród Pań po czasie 2:29:42 Ewa Jastrzębska.

Nasi zwycięzcy otrzymali smakołyki z Zakładów Mięsnych „Poliwczak” i zaproszenia do North Fish.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy kolejne zaproszenia do North Fish, całodzienne posiłki dietetyczne z Fitnezji, gadżety z AWF Katowice, a także upominki z Oriflame ufundowane przez jedną z zawodniczek :) Bardzo Dziękujemy. Kolejny raz w tym roku na Dziku zagościły u nas „Słowiańskie Prezenty”. Chętnie korzystaliśmy z degustacji, min. czekolada z truskawkami raczyła nasze podniebienie. Dwie osoby miały szczęście i wylosowały produkty ze „Słowiańskich Prezentów”.

Dla najmłodszych uczestników odbyły się pokazy pierwszej pomocy, zorganizowane przez Safety Service. Dzieci pracowały na fantomach, odpowiadały na wiele trudnych pytań. Wszystkie te ćwiczenia na pewno zostaną zapamiętane przez najmłodszych „dzików”.

Pierwszy raz pojawiła się w lesie Panewnickim Pani podolog. Pani Aldona z chęcią oglądała nasze stópki przed startem i po starcie. Na pewno wiele osób dostało odpowiedź na swoje problemy, a niektóre może zostały rozwiązane.

Wrześniowy, dziewiąty start przyciągnął wielu nowy adeptów Panewnickiego Biegu Dzika!!! Czekamy na was w kolejnych startach.

Kiełbaska z grilla i bułeczki z Auchan Panewniki czekały na wygłodniałych zawodników. Przypominamy, że w naszym menu mamy również kiełbaski dla wegetarian.

W przyszłym miesiącu rozpalamy ognisko!!! Ale jeden grill również zostawimy, ponieważ widzimy wielu jego wielbicieli.