AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

100-tny Bieg Dzika z Toyota Katowice dobiegł końca J

Majowy Panewnicki Bieg Dzika przyciągnął rzesze fanów, czytaj zawodników. Na 100 starcie Dzika pobiegło i przemaszerowało 661 zawodników.

Wśród 472 biegaczy, 63 przebiegło pełen dystans. Najlepiej spisał się Karol Ryszka, któremu pokonanie 19.528m zajęło 1.19.33. Wśród płci pięknej, kolejny raz na pierwszym miejscu stanęła Magdalena Kula. Pani Magdalena pełen dystans przebiegła w czasie 1.35.48.

Wśród 189 maszerujących zawodników, 7 osób pokonało pełen dystans. Najlepsza zawodniczka Nordic Walking Pani Agnieszka Kania, na mecie znalazła się po 2.26.15, w wśród Panów Ludomir Sierzbutowski, który postanowił zmienić dyscypliny z biegania na Nordic Walking. Pan Ludomir na metę dotarł po 2.35.19.

Nasi najlepsi zawodnicy otrzymali całodzienne posiłki od Fitnezji i nereczki z logo UM Katowice.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy kolejne posiłki z Fitnezji, które umiliły niedzielne popołudnie. Kolejny miesiąc, gdy raczyliśmy się w tym roku wyrobami z Zakładów Mięsnych Poliwczak. Chusty odblaskowe również trafiły w dobre ręce naszych biegaczy i Nordicowców. Dwie torby z Dekum Dekum i kubek termiczny, również były przyjemnymi niespodzianki dla zawodników.

Ale na tym nie koniec!!!

Wśród wszystkich zawodników został wylosowany samochód na weekend z Toyota Katowice. W najbliższym czasie Dziki zawodnik będzie przemierzał Katowice wylosowaną Toyotą.

Jak zawsze miłe chwile zawodnicy spędzili przy ognisku piekąc kiełbaskę i zajadając ją bułeczką z Auchan Panewniki.

Zamiast tortu z okazji 100-tnego startu, na zawodników czekały cukierki krówki, wafelki i ciasto z Fitnezji.

Toyota Katowice przygotowała dla wszystkich zawodników gazetki z historią Panewnickiego Biegu Dzika, a także odblaski, które będą jak znalazł na jesiennie starty. Na trasie, mogliśmy zobaczyć dużą grupę przedstawicieli Toyoty w firmowych koszulkach.

Przed nami kolejne starty, czy będziemy świętować 200-tny start? Zobaczymy.