AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

Kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata….

Ale nie na Dziku :) spodziewaliśmy się trochę deszczu, trochę słońca na kwietniowych zmaganiach, a tu pełne zaskoczenie. Słońce przywitało zawodników w pełnej krasie. Dla niektórych osób troszeczkę słońca było za dużo.

Na kwietniowym starcie stanęło 577 zawodników. Wśród nich pełen dystans, 19.528 przebiegło 54 zawodników i przemaszerowało tylko 7 zawodników.

Najszybciej na mecie znalazł się Pan Artur Ziarnik, pokonanie pełnego dystansu zajęło mu 1:24:03, a wśród Pań pierwsza na mecie znalazła się Joanna Szczepanek. Pani Asia na mecie pojawiła się po 1:34:58.

Wśród Nordicowców na pierwsze miejsce wrócił Pan Marcin Hałas, przejście pełnego dystansu zajęło mu 2:17:18, wśród Pań, pierwsza na metę dotarła Kornelia Czempik. Pani Kornelii przejście pełnego dystansu zajęło 2:44:33.

Nasi zwycięzcy otrzymali posiłki całodzienne z Fitnezji, a także zestawy kosmetyczne ufundowane przez naszą zawodniczkę.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy wiele nagród. Kilku zawodnikom udało się wylosować kominy z logo biegu.

Na wiosennych zakupach pięknie będą się prezentować torby z Dekum Dekum, które zostały wylosowane przez zawodników. Dzięki Fitnezji Panie domu nie musiały dzisiaj przygotowywać posiłków, tylko odpoczywać po dzikich zmaganiach.

Skrawek Nieba towarzyszył nam od kilku startów, dzisiaj wylosowaliśmy ostatnią już „nereczkę” :(

Na Wielkanocnym stole czterech zawodników będzie degustować przysmaki z Zakładów Mięsnych Poliwczak.

Ostatnie dwie nagrody, to prezenty od Słowiańskich Prezentów. Słowiańskie Prezenty, pierwszy raz gościły w naszych „dzikich progach”, ale mamy nadzieję, że nieostatni raz. Każdy z zawodników, mógł skosztować czekolad, batonów energetycznych, konfitur czy też wina….bezalkoholowego.

Oprócz tych smakołyków na każdego zawodnika czekała kawa, herbata i zimne napoje. Kalorie można było uzupełnić słodkimi wafelkami, a także zjeść „obiad” przy ognisku, na który składała się bułeczka z Auchan Panewniki i kiełbaski z Zakładów Mięsnych Poliwczak.

Większość zawodników z lasu wychodziła z uśmiechniętymi minami, takich właśnie uśmiechów i radości życzymy Wam w nadchodzącym czasie.

Widzimy się w maju, gdzie będą czekać, może jakieś niespodzianki :) ale o tym później :)

Maj to ostatni moment, jeśli jeszcze osoby niezdecydowane chcą zawalczyć o statuetkę Dzika 2019.

Wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim zawodnikom i waszym rodzinom serdecznie życzymy!!!!