AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

Na kwietniowym Dziku będziemy gościć Słowiańskie Prezenty. Przygotowane zostały upominki do rozlosowania :) ale również......będzie degustacja czekolady :) i batonów energetycznych. Zapraszamy do sklepu internetowego www.slowianskieprezenty.pl  a  na kwietniowym Dziku do stoiska, gdzie będzie można zobaczyć, przymierzyć i zakupić słowiańskie stroje sportowe. :)

A co to są Słowiańskie Prezenty? Tak mówią o sobie:

 

"Naszą pasją jest sport, zdrowy tryb życia oraz polska tradycja. 

Zamiłowania te łączymy na naszej stronie www.slowianskieprezenty.pl , na którą serdecznie zapraszamy.
Można tam znaleźć, wyjątkowe stroje sportowe, stylizowane polskimi wzorami ludowymi. Wysokiej jakości, zapewniające komfort podczas aktywności fizycznych, oraz doskonałe samopoczucie, gdyż każde z tych ubrań zaprojektowane jest tak, by podkreślić kobiecą urodę i wdzięki.
Dzięki nim kobiety czują się wyjątkowe i piękne.
Słowiańskie Prezenty to również upominki dla firm oraz odbiorców indywidualnych. Niezwykłe, eleganckie, stworzone z wyjątkowych produktów polskich producentów, ręcznie robione, według tradycyjnych przepisów, nie zawierają polepszaczy ani konserwantów. Nasze prezenty są idealne dla każdego i na każdą okazję. Na naszej stronie znajdziecie gotowe propozycje zestawów upominkowych, ale też z przyjemnością indywidualnie skomponujemy dla Was prezenty zgodnie z życzeniem."🐗🏃‍♂️🐗

słowiańskie prezenty duże

PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA KATOWICE 2020

herb katowicejpg

Współorganizatorzy

 

azs awf Logo rdlp jpg logo straż