AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

Frekwencja w czasie 9 edycji Panewnickiego Biegu Dzika, utrzymuje się cały czas na tym samym poziomie.

W czasie trzeciego startu w tym roku zobaczyliśmy 260 biegaczy i 150 biegaczek, a także 119 zawodniczek i 68 zawodników Nordic Walking.

Pełen dystans, 4 kółek pokonało 12 zawodników Nordic Walking i 54 biegaczy.

Trasa mimo plotek, nie została wydłużona. Zmieniony został tylko kierunek biegu.

Pierwszy na mecie, po czasie 1.19.52 znalazł się Artur Gruszczyński z Katowic, wśród Pań dystans 19.528 jako pierwsza przebiegła Urszula Szewczyk z Katowic.

Warto podkreśli, że na 4882km pierwszy na mecie pojawił się Jakub Marekwica z Katowic, rocznik 2006. Kubie pokonanie jednego okrążenia zajęło 19.18. Kubie gratulujemy i czekamy w AWF na przyszłego studenta :)

W konkurencji Nordic Walking, najszybciej na mecie pojawili się Karol Olszański i Joanna Kołodziej.

Przejście dystansu 19.528 Panu Karolowi zajęło 2.14.59, a Pani Joannie 2.20.38.

Nasi zwycięzcy otrzymali zapas kawy na kilka tygodni :) z Woseby i całodniowy zestaw żywieniowy z Fitnezji – Catering Dietetyczny.

Fitnezja – Catering Dietetyczny trafił również w ręce pozostałych zawodników, których numery zostały wylosowane w niedzielnym starcie. Dzięki Fitnezji kilka Pań po niedzielnym starcie nie musiało gotować obiadu.

Kawę Woseba przez najbliższe dni będą się raczyć nie tylko zwycięzcy. Woseba została rozlosowana wśród pozostałych zawodników.

Kto nie miał szczęścia w loterii, mógł skosztować kawy na miejscu. Degustowaliśmy w marcu również kawę z Firmy Woseba.

Ręcznie wykonana nerka ze Skrawka Nieba trafiła w ręce nowego właściciela. Wśród zawodników wylosowaliśmy również nereczki z Urzędu Miasta.

Kilku zawodników miało szczęście i w ich ręce trafiły torby z Dekum Dekum.

Przez ostatnie dwa miesiące zwycięzcy mogli degustować pyszności z Zakładów Mięsnych Poliwczak. W marcu postanowiliśmy obdarować pozostałych uczestników. Wylosowaliśmy czterech zwycięzców, którym życzymy smacznego.

Dzięki jednej zawodniczce w wasze ręce trafiły kosmetyki i zdrowe produkty z Aloes Forever. Dziękujemy bardzo :)

Nagród na ostatnim Dziku było bardzo dużo, ale na pewno wiele osób kolejny raz nie miało szczęścia w losowaniu :(.  Życzymy szczęścia w kolejnym, kwietniowym losowaniu.

Jak na każdym biegu również w marcu nie mogło zabraknąć kiełbasek z ogniska, słodyczy i napoi. Bułeczki ze sklepu Auchan Panewniki cieszyły bardzo dużą popularnością. Tak dużą, że ich zabrakło. :( W kwietniu wykupimy całą piekarnię :)

Oczywiście wegetarianie również znaleźli coś dla siebie przy ognisku.

W niedzielę świętowaliśmy Dzień Mężczyzny i powspominaliśmy Dzień Kobiet. Dla każdej połówki w punkcie gastronomicznym czekały cukierki z tej okazji.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników. Cieszymy się, że nie straszny wam deszcz. Trasa mimo plotek, nie została wydłużona. Zmieniony został tylko kierunek biegu.

Spotykamy się 14 kwietnia. Kwiecień podobno przeplata trochę zimy, trochę lata, my wejdziemy na tę część letnią !!!