AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

Uwaga już w sierpniu tylko u nas "Dzik na Dziku" ;)

PROJEKT DZIK pewnie niektórzy zastanawiają się -" Ale czym to jest tak naprawdę ?" ..?? 

"Pomysł narodził się podczas wspólnego treningu kilka miesięcy temu w głowach dwóch osób które zmieniły styl swojego życia i przeszły metamorfozę. PROJEKT DZIK To nie tylko odżywki i suplementy diety, ale poznawanie nowych ludzi wzajemne motywowanie, wspólne treningi wszelakiego rodzaju, a przede wszystkim rozmowa bo Sport łączy ludzi. W każdym z nas drzemie Dzik ? , który musi się poprostu obudzić.. I wtedy wszystkie przeszkody są do pokonania bo w stadzie jest siła!! Dzik Dzikowi zawsze pomoże i nigdy nie zostawi !! 

PROJEKT DZIK zaprasza wszystkich uczestników BIEGU DZIKA do sklepu stacjonarnego który mieści się w Katowicach na ulicy Jankego 85 na zakupy ze specjalną zniżka i zachęca także do śledzenia profilu na istagramie i faceeboku @projekt.dzik :) . 
Z tego miejsca chcąc także przedstawić i pozdrowić Partnera i przyjaciół Fit Life Expo, który również przygotowuje dla Państwa niespodziankę i liczne nagrody rzeczowe‼️ Bo tak jak my cenią ludzi z pasją i charakterem!! Nie liczy się pokonanie innych tylko swoich barier, i rekordów!! Do zobaczenia na starcie :)".

PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA KATOWICE 2020

herb katowicejpg

Współorganizatorzy

 

azs awf Logo rdlp jpg logo straż