AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

Tradycją się stało, że nasze „dzikie” zmagania, każdego roku rozpoczynamy od degustacji kanapek Wasa. 28 stycznia na każdego zawodnika będzie czekała pyszna kanapka :) jakiego smaku? Okaże się po zakończeniu zawodów.

Oprócz kanapek, kilku zawodników będzie miało szczęście i na kolejne zawody będzie mogło przygotować sobie typowy węglowodanowy posiłek składający się z makaronu i sosu, którym uraczyła nas firma Barilla.

Firma Barilla powstała w Parmie w 1877 roku jako niewielki sklep i piekarnia, produkująca pieczywo i makarony. Dzisiaj jest jednym z największych włoskich przedsiębiorstw branży spożywczej. Cała grupa zatrudnia ponad 18.000 osób i jest zarządzana przez czwarte już pokolenie rodziny Barilla. Firma ferujące produkty żywnościowe oraz liderem na rynkach makaronu na całym świecie, sosów gotowych w Europie, wyrobów piekarniczych we Włoszech i pieczywa chrupkiego w Skandynawii.

Koncern Barilla jest właścicielem 13 marek, w tym marki Wasa - nr 1 pod względem sprzedaży pieczywa chrupkiego na świecie, oferując swoje produkty w 40 różnych krajach, od Skandynawii do Stanów Zjednoczonych.

 

 

Wasa logo   barilla mały

PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA KATOWICE 2019

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Katowice

Partnerzy

 

azs awf Logo rdlp jpg logo straż