AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

Tutaj możemy sprawdzić ilość startów w roku 2017 - STARTY

Proszę o sprawdzenie ilość startów, a także prawidłowej pisowni nazwisk.

Na wszelkie uwagi czekamy do 29 listopada (środa) uwagi proszę zgłaszać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Ośrodek Galen-Ortopedia Sp. z o.o. prowadzi działalność medyczną w zakresie kompleksowego leczenia chorób i uszkodzeń układu ruchu. Placówka dysponuje poradnią ortopedyczną, diagnostyką obrazową oraz oddziałem szpitalnym z blokiem operacyjnym. Galen-Ortopedia prowadzi proces diagnostyczno-leczniczy w sposób kompleksowy i na każdym etapie: rozpoczynając od wizyty pacjenta w gabinecie ortopedycznym, poprzez dokładną diagnostykę, w tym diagnostykę obrazową, zabieg chirurgiczny, dobór zaopatrzenia ortopedycznego, a kończąc na wizytach kontrolnych oraz konsultacjach i monitorowaniu przez ortopedów przebiegu rehabilitacji pacjenta.

galen

Galen Rehabilitacja to centrum fizjoterapii, gdzie wiedzę i umiejętności doświadczonych fizjoterapeutów wspierane są nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i sportowym.

Głównym atutem ośrodka jest profesjonalna kadra fizjoterapeutów,  stale podnoszących swoje kwalifikacje, którzy na co dzień pomagają osobom aktywnym zapobiec przeciążeniom i kontuzjom w sporcie, a w przypadku urazów - wrócić do sprawności po kontuzji czy zabiegu. Fizjoterapeuci prowadzą również terapię bólów kręgosłupa i zajmują się pozostałymi dolegliwościami ze strony narządu ruchu. Galen Rehabilitacja posiada dwa ośrodki na terenie Śląska – w Bieruniu oraz w Katowicach.

logo rgb

No to zaczęło się odliczanie!

Na listopadowym starcie stanęło 505 zawodników. Wśród nich 125 nordicowców i 380 biegaczy. Kolejka do obioru statuetek powoli się ustawia.

Oprócz frekwencji, na wysoki poziomie stanęła pogoda, pierwszy raz od kilku miesięcy nie padał deszcz.

Wśród biegaczy najszybciej na mecie po 4 okrążeniach zameldował się Przemysław Basa z KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska. Przebiegnięcie dystansu zajęło Panu Przemysławowi 1.14.48, 3 minuty szybciej niż w październiku. Wśród płci pięknej pierwsza na mecie była Małgorzata Rencz z Klubu W pogoni za duchem, na mecie zameldowała się po 1.27.26. Dla przypomnienia Pani Małgosia jest brązową medalistką Maratonu Silesia. Pełen dystans w listopadzie pokonało, aż 68 biegaczy.

Wśród zawodników Nordic Walking przemaszerowanie pełnego dystansu najkrócej zajęło Panu Marcinowi Hałas z Czechowic Dziedzic, który po kilku miesiącach nieobecności wrócił na panewnickie ścieżki (2.15.47.). Pani Joannie Kołodziej z Fabryki Nordica przemaszerowanie 4 okrążeń zajęło 2.19.45. Pełen dystans przemaszerowało 13 osób

Nasi zwycięzcy otrzymali,  zgodnie z tradycją całodzienne posiłki z Light Box , a także czapeczki z Body Dry.

Firma Lightbox przygotowała również w dniu dzisiejszym degustację dla zawodników. Mogliśmy skosztować serniczka, deserków z nasionami chia, a także sałatki z ciecierzycą.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy nagrody. Kilku szczęśliwców wylosowało wejściówki do sklepu Decathlon. Inni zawodnicy zostali obdarowani zestawami dietetycznymi Light Box, a jeszcze inni będą pić wodę przez filtrujące butelki Dafi.

Po zakończonych zmaganiach, każdy z zawodników mógł usmażyć kiełbaskę przy ognisku, zagryzając ją chrupiącą bułeczką. W listopadzie, podobnie jak w październiku mogliśmy drażnić swoje kubki smakowe i gasić pragnienie pyszną wodą Wysowianką

Zawodnicy z uśmiechem kończyli swoje listopadowe zmagania, mogąc dopisać do startów roku 2017 kolejny miesiąc.

Zapraszamy na grudniowy, kulminacyjny start!

Kilku Dzikich biegaczy wkroczy w Nowy Biegowy Rok w eleganckim wydaniu

 Rodzinna, firma Poszetka dla kilku Panów przygotowała eleganckie muchy i poszetki.

Nasza Śląska pracownia, w której powstają koneserskie męskie akcesoria wybiera tylko najwyższej jakości materiały z angielskich i włoskich tkalni.

 Firma znajduje się przy ul. Morcinka, gdzie z precyzją i zaangażowaniem wykonywane są specjalistyczne usługi krawieckie.

 

poszetka

Poniżej statystyka na dzień 18.11.

 

Nasze starty - statystyka

Przyznane numery w listopadzie dostępne poniżej:

Konkurencja biegowa http://timing4u.pl/data/results/0129/

Konkurencja Nordic Walking http://timing4u.pl/data/results/0130/

 Wśród osób zapisanych jest klika małżeństw, z których zapisana jest jedna połówka, natomiast opłacone są obie osoby. W dniu startu osoby nizapisane, będziemy prosić o wypełnienie formularza.

 

Spóźnialskim przypominamy, że w dniu startu również można się zapisać i opłacić start. Prosimy o zabranie drobych pieniążków.

 

Formularz do zapisów będzie dostępny na miejscu, ale załączam go również tutaj - formularz wypisują osoby niezapisane. 

 

Freestyle Park to nowoczesne, rodzinne centrum sportowe zlokalizowane na poprzemysłowych terenach dawnych zakładów Hajduki. Jest to pierwszy tego typu obiekt w Polsce, drugi w Europie.

Na grudniowym starcie dzikie dzieciaki będą miały możliwość zdobycia wejściówek do najwspanialszego centrum sportowo - rozywkowego na Śląsku. Na dzieciaki czekają: trampoliny, skocznie, skatepark itp. 

W czasie szaleństw dzieciaków, rodzice mogą zapoznać się z ofertą gabinetu kosmetycznego, fitnessem, siłownią. Warta zobaczenia jest również druga hala, w której latem możecie pojeździć na nartach http://ski.freestylepark.pl/

 

FreestylePark

Ali Nurbagandow jest byłym masażystą Reprezentacji Polski Zapaśników w Stylu Wolnym, uczestnikiem IO Londyn 2012 ( reprezentacja lekkoatletów Królestwa Bahrain) i aktualnym terapeutą AZS AWF Katowice i kadry Judo . Od  20 lat zajmuje się rehabilitacją między innymi medalistów olimpijskich, światowej sławy lekkoatletów, zawodników kadry Polski seniorów w zapasach i judo.

Gabinet w Tychach posiada  sprzęt najwyższej klasy do fizjoterapii i terapii manualnej.

Jak mówią LECZĄ NAJLEPSZYCH :)

W gabinecie mile widziani są zarówno zawodowcy jak i amatorzy !!!!!!!!!!!!!!”

Tychy ul.Żwakowska 15 tel.501-411-965

 

Baner 250x150 2

Statystyka na dzień 13 listopada 2017r.

Wszelkie uwagi proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

VIII Panewnicki Bieg Dzika

Starty w roku 2018

28 stycznia

18 lutego zmiana na 25 lutego

11 marca

29 kwietnia

27 maja

24 czerwca

15 lipca

26 sierpnia

23 września

14 października

18 listopada

16 grudnia

PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA KATOWICE

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Katowice

Partnerzy

 

azs awf psp lasy

  logo osiedle PNG   Logo BodyDry logo word krzywe poprawione 1