AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

Pierwszy wakacyjny Dzik za nami. Aż 451 sportowców dopasowało swój urlop do lipcowego startu na Panewnickim Biegu Dzika.

Wśród 312 biegaczy jako pierwszy cztery okrążenia pokonał Pan Damian Brzeziński z Wysokiej, pokonanie „dzikiej” trasy zajęło mu 1:21:37. Pan Damian pierwszy raz pojawił się na Dziku i od razu pokazał na co go stać. Wśród płci pięknej kolejny raz na pierwszym miejscu uplasowała się Pani Małgorzata Rencz z Orzesza. Pojawiła się na mecie po 1:33:21.

Wśród 10 „nordicowców”, którzy pokonali pełen dystans, najszybciej znaleźli się na mecie: Pan Jarosław Reclik ze Skrzyszowa, a wśród Pań, kolejny raz Pani Joanna Kołodziej. Panu Jarosławowi przejście pełnego dystansu zajęło 2:16:07, a Pani Asi 2:26:09.

Nasi zwycięzcy otrzymali całodzienne wyżywienie z Lightbox.

Wśród wszystkich uczestników wylosowaliśmy kilka nagród. Niektórzy uczestnicy mogli ukoić swoje pragnienie buteleczkami filtrującymi „Dafi”, inni zaspokoić swoje kubki smakowe w pizzerii „Borys” lub produktami z Lightbox. Zaopatrzyć w nowy sprzęt sportowy będą mogły osoby, które wylosowały bony do Decathlonu.

Na lipcowym Dziku gościliśmy przedstawicieli z OLIMP SPORT NUTRITION i ze sklepu PBC Perfect Body Center Katowice.

Każdy z uczestników otrzymał napój izotoniczny i batonik energetyczny. Kilka osób wylosowało drobne nagrody z Olimpu. Ale wszyscy od przedstawicieli z firmy Olimp, mogli uzyskać niezbędne informacje na temat suplementacji.

Firma Lightbox, jak co miesiąc zrobiła degustację. Mogliśmy skosztować deserków z nasionami chia, serniczka, a także sałatki z ciecierzycą.

Serdecznie wszystkim gratulujemy lipcowych wyników, a także jesteśmy pod wrażeniem wytrwałości w tym jakże upalnym dniu.

Na koniec meldujemy, że wszyscy zdążyli wyjść z lasu przed burzą i ulewą.