AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

Deszczowa pogoda postanowiła zrobić sobie przerwę na nasz niedzielny start :)

Każdy z 292 biegaczy i 95 zawodników NW wybiegał z lasu z nową życiówką panewnickiej trasy.

Pierwszy na mecie po czterech okrążeniach z czasem 1:21:38 zameldował się po raz kolejny Przemysław Basa z Rudy Śląskiej, wśród kobiet na mecie z czasem 1:44:39 pierwsza stanęła Joanna Menżyk z Mysłowic.

Wśród zawodników Nordic Walking pierwsi na mecie zameldowali się Barbara Olschimke - Marmurowicz (02:20:42) a wśród Panów Władysław Kacorzyk (02:17.35) i Marcin Hałas (02:17:31).

Cieszy nas, że coraz więcej nordicowców kusi się na pokonanie 4 okrążeń, w tym miesiącu 8 osób pokonało pełny dystans.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy nagrody ufundowane przez sklep Decathlon, firmę Lightbox i Sklep Tiger. Dzięki naszym sponsorom mogliśmy nagrodzić trzy pierwsze osoby, które stanęły na podium w każdej konkurencji.

Sklep Tiger spisał się na medal przygotowując pakiety dla większości najmłodszych uczestników. Największą furorę robiły strzelające cukierki i sikawki do wody.

Nasz masażysta z Gabinetu Domo – Reh, niestety nie masował w tym miesiącu naszych obolałych mięśni, ale za to wśród osób z Katowic wylosowaliśmy wejściówki na masaż. Osoby z Katowic miały też szanse wylosować wejściówki do Fitness Academy, która mieści się w Centrum Handlowym Trzy Stawy.

Kolejny raz chcemy podziękować naszej ekologicznej zawodniczce, zaznaczam, że Pani Dagmara nie zbiera naszych śmieci (bo my nie śmiecimy!), tylko innych spacerowiczów.