AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

Deszczowa pogoda postanowiła zrobić sobie przerwę na nasz niedzielny start :)

Każdy z 292 biegaczy i 95 zawodników NW wybiegał z lasu z nową życiówką panewnickiej trasy.

Pierwszy na mecie po czterech okrążeniach z czasem 1:21:38 zameldował się po raz kolejny Przemysław Basa z Rudy Śląskiej, wśród kobiet na mecie z czasem 1:44:39 pierwsza stanęła Joanna Menżyk z Mysłowic.

Wśród zawodników Nordic Walking pierwsi na mecie zameldowali się Barbara Olschimke - Marmurowicz (02:20:42) a wśród Panów Władysław Kacorzyk (02:17.35) i Marcin Hałas (02:17:31).

Cieszy nas, że coraz więcej nordicowców kusi się na pokonanie 4 okrążeń, w tym miesiącu 8 osób pokonało pełny dystans.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy nagrody ufundowane przez sklep Decathlon, firmę Lightbox i Sklep Tiger. Dzięki naszym sponsorom mogliśmy nagrodzić trzy pierwsze osoby, które stanęły na podium w każdej konkurencji.

Sklep Tiger spisał się na medal przygotowując pakiety dla większości najmłodszych uczestników. Największą furorę robiły strzelające cukierki i sikawki do wody.

Nasz masażysta z Gabinetu Domo – Reh, niestety nie masował w tym miesiącu naszych obolałych mięśni, ale za to wśród osób z Katowic wylosowaliśmy wejściówki na masaż. Osoby z Katowic miały też szanse wylosować wejściówki do Fitness Academy, która mieści się w Centrum Handlowym Trzy Stawy.

Kolejny raz chcemy podziękować naszej ekologicznej zawodniczce, zaznaczam, że Pani Dagmara nie zbiera naszych śmieci (bo my nie śmiecimy!), tylko innych spacerowiczów.

Pani Dagmarze gratulujemy postawy!

Kolejne nasze zmagania już 13 listopada, serdecznie zapraszamy.

PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA KATOWICE 2020

herb katowicejpg

Współorganizatorzy

 

azs awf Logo rdlp jpg logo straż