AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

logo dzik 2017

14 sierpnia odbył się 8 start VI edycji Panewnickiego Biegu Dzika. Mimo długiego weekendu stali bywalcy Dzika nie zawiedli. Na starcie stanęło 275 biegaczy i 79 „Nordicowców”. Wśród zawodników było wiele nowych twarzy, które pierwszy raz stanęły na ścieżkach Panewnickich Lasów, ale na pewno nie ostatni.

Wśród biegaczy najlepszy wynik uzyskał Przemysław Basa. Pan Przemek pokonał cztery okrążenia w czasie 1:14:45. Dodajmy, że Pan Przemek poprawił swoją życiówkę z przed 3lat :) Gratulujemy serdecznie! Wśród płci pięknej po 1:43:16 na mecie stanęła Pani Anna Gross.

Gabinet Domo – Reh jak co miesiąc masował obolałe nogi zawodników, ale jak zauważyliśmy niektóre osoby uzyskały również pomoc rehabilitacyjną.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy nagrody ufundowane przez sklep Decathlon, firmę Lightbox i WC Serwis.

W sierpniu gościliśmy również trenerów z kompleksu sportowego Fitness Academy. Siłownia znajduje się w Katowicach przy Centrum Handlowym Trzy Stawy.

Trenerzy rozdali jednodniowe wejściówki do siłowni, a także wylosowano wśród zawodników karnety siedmiodniowe, czternastodniowe i miesięczne.

Jeśli ktoś nie uzyskał fachowej porady trenerskiej, może się nie martwić, ponieważ naszym gościom na Dziku bardzo się spodobało i odwiedzą nas również 11 września :)