AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a

Przyznane numery na ostatnimstarcie w roku 2017 dostępne poniżej:

Konkurencja biegowa http://timing4u.pl/data/results/0129/

Konkurencja Nordic Walking http://timing4u.pl/data/results/0130/

 

Spóźnialskim przypominamy, że w dniu startu również można się zapisać i opłacić start. Prosimy o zabranie drobych pieniążków.

 

Formularz do zapisów będzie dostępny na miejscu, ale załączam go również tutaj - formularz, przypominam formularz wypisują osoby niezapisane i niopłacone

VIII Panewnicki Bieg Dzika

Starty w roku 2018

28 stycznia

 25 lutego

11 marca

29 kwietnia

27 maja

24 czerwca

15 lipca

26 sierpnia

23 września

14 października

18 listopada

16 grudnia

Od 1946 roku JBL® zdobywa swoje doświadczenie w tworzeniu najwyższej klasy systemów nagłośnienia kin oraz wyposażenia profesjonalnych studio nagraniowych. To jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu nagłaśniającego na świecie. Firma z Northridge w Kalifornii jest obecna dosłownie wszędzie tam, gdzie może być odtwarzany dźwięk – od laptopów i samochodów, przez systemy hi-fi i kina domowego, po sale konferencyjne, lotniska i wielkie sceny koncertowe.

W 1928 James Bullough Lansing, młody inżynier elektryk z firmy Bell Telephone Laboratories, został wybrany do zaprojektowania pierwszego na świecie systemu dźwięku dla filmu The Jazz Singer, którego pokaz odbył się w Warners Theater w Hollywood. Firma James B. Lansing Sound Inc. (później nazwę skrócono do JBL) została założona w 1946 roku, aby działać w dziedzinie audio. Obecnie produkty JBL można spotkać w większości kin na całym świecie, w tym w Kodak Theater, w którym odbywa się coroczna oscarowa gala. JBL nagłośnił olimpiady w Pekinie w 2008 i w Londynie w 2012 oraz stadiony na Euro 2012 w Polsce. Kolumny z Northridge słuchać nie tylko na największych koncertach rockowych, ale też w najsłynniejszych salach operowych, m.in. w Kopenhadze, Wiedniu, Sydney i Szanghaju. Znajdziemy je w rozgłośniach radiowych, studiach nagraniowych i klubach muzycznych.

JBL gra także u Bruce’a Springsteena, Stinga, Erica Claptona, członków The Who, The Rolling Stones, U2 czy Metalliki. Do grona wielbicieli tych głośników należeli także Elvis Presley, Beatlesi oraz Michael Jackson. Natomiast w milionach domów na całym świecie wolny czas umilają kolumny, głośniki, a także słuchawki oraz multimedia JBL!

 

JBL 3300x2550pix color

Tutaj możemy sprawdzić ilość startów w roku 2017 - STARTY - aktualizacja na dzień 29 listopada

Proszę o sprawdzenie ilość startów, a także prawidłowej pisowni nazwisk.

Na wszelkie uwagi czekamy do 29 listopada (środa) uwagi proszę zgłaszać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Ośrodek Galen-Ortopedia Sp. z o.o. prowadzi działalność medyczną w zakresie kompleksowego leczenia chorób i uszkodzeń układu ruchu. Placówka dysponuje poradnią ortopedyczną, diagnostyką obrazową oraz oddziałem szpitalnym z blokiem operacyjnym. Galen-Ortopedia prowadzi proces diagnostyczno-leczniczy w sposób kompleksowy i na każdym etapie: rozpoczynając od wizyty pacjenta w gabinecie ortopedycznym, poprzez dokładną diagnostykę, w tym diagnostykę obrazową, zabieg chirurgiczny, dobór zaopatrzenia ortopedycznego, a kończąc na wizytach kontrolnych oraz konsultacjach i monitorowaniu przez ortopedów przebiegu rehabilitacji pacjenta.

galen

Galen Rehabilitacja to centrum fizjoterapii, gdzie wiedzę i umiejętności doświadczonych fizjoterapeutów wspierane są nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i sportowym.

Głównym atutem ośrodka jest profesjonalna kadra fizjoterapeutów,  stale podnoszących swoje kwalifikacje, którzy na co dzień pomagają osobom aktywnym zapobiec przeciążeniom i kontuzjom w sporcie, a w przypadku urazów - wrócić do sprawności po kontuzji czy zabiegu. Fizjoterapeuci prowadzą również terapię bólów kręgosłupa i zajmują się pozostałymi dolegliwościami ze strony narządu ruchu. Galen Rehabilitacja posiada dwa ośrodki na terenie Śląska – w Bieruniu oraz w Katowicach.

logo rgb

No to zaczęło się odliczanie!

Na listopadowym starcie stanęło 505 zawodników. Wśród nich 125 nordicowców i 380 biegaczy. Kolejka do obioru statuetek powoli się ustawia.

Oprócz frekwencji, na wysoki poziomie stanęła pogoda, pierwszy raz od kilku miesięcy nie padał deszcz.

Wśród biegaczy najszybciej na mecie po 4 okrążeniach zameldował się Przemysław Basa z KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska. Przebiegnięcie dystansu zajęło Panu Przemysławowi 1.14.48, 3 minuty szybciej niż w październiku. Wśród płci pięknej pierwsza na mecie była Małgorzata Rencz z Klubu W pogoni za duchem, na mecie zameldowała się po 1.27.26. Dla przypomnienia Pani Małgosia jest brązową medalistką Maratonu Silesia. Pełen dystans w listopadzie pokonało, aż 68 biegaczy.

Wśród zawodników Nordic Walking przemaszerowanie pełnego dystansu najkrócej zajęło Panu Marcinowi Hałas z Czechowic Dziedzic, który po kilku miesiącach nieobecności wrócił na panewnickie ścieżki (2.15.47.). Pani Joannie Kołodziej z Fabryki Nordica przemaszerowanie 4 okrążeń zajęło 2.19.45. Pełen dystans przemaszerowało 13 osób

Nasi zwycięzcy otrzymali,  zgodnie z tradycją całodzienne posiłki z Light Box , a także czapeczki z Body Dry.

Firma Lightbox przygotowała również w dniu dzisiejszym degustację dla zawodników. Mogliśmy skosztować serniczka, deserków z nasionami chia, a także sałatki z ciecierzycą.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy nagrody. Kilku szczęśliwców wylosowało wejściówki do sklepu Decathlon. Inni zawodnicy zostali obdarowani zestawami dietetycznymi Light Box, a jeszcze inni będą pić wodę przez filtrujące butelki Dafi.

Po zakończonych zmaganiach, każdy z zawodników mógł usmażyć kiełbaskę przy ognisku, zagryzając ją chrupiącą bułeczką. W listopadzie, podobnie jak w październiku mogliśmy drażnić swoje kubki smakowe i gasić pragnienie pyszną wodą Wysowianką

Zawodnicy z uśmiechem kończyli swoje listopadowe zmagania, mogąc dopisać do startów roku 2017 kolejny miesiąc.

Zapraszamy na grudniowy, kulminacyjny start!

Kilku Dzikich biegaczy wkroczy w Nowy Biegowy Rok w eleganckim wydaniu

 Rodzinna, firma Poszetka dla kilku Panów przygotowała eleganckie muchy i poszetki.

Nasza Śląska pracownia, w której powstają koneserskie męskie akcesoria wybiera tylko najwyższej jakości materiały z angielskich i włoskich tkalni.

 Firma znajduje się przy ul. Morcinka, gdzie z precyzją i zaangażowaniem wykonywane są specjalistyczne usługi krawieckie.

 

poszetka

Poniżej statystyka na dzień 18.11.

 

Nasze starty - statystyka

Przyznane numery w listopadzie dostępne poniżej:

Konkurencja biegowa http://timing4u.pl/data/results/0129/

Konkurencja Nordic Walking http://timing4u.pl/data/results/0130/

 Wśród osób zapisanych jest klika małżeństw, z których zapisana jest jedna połówka, natomiast opłacone są obie osoby. W dniu startu osoby nizapisane, będziemy prosić o wypełnienie formularza.

 

Spóźnialskim przypominamy, że w dniu startu również można się zapisać i opłacić start. Prosimy o zabranie drobych pieniążków.

 

Formularz do zapisów będzie dostępny na miejscu, ale załączam go również tutaj - formularz wypisują osoby niezapisane. 

 

Freestyle Park to nowoczesne, rodzinne centrum sportowe zlokalizowane na poprzemysłowych terenach dawnych zakładów Hajduki. Jest to pierwszy tego typu obiekt w Polsce, drugi w Europie.

Na grudniowym starcie dzikie dzieciaki będą miały możliwość zdobycia wejściówek do najwspanialszego centrum sportowo - rozywkowego na Śląsku. Na dzieciaki czekają: trampoliny, skocznie, skatepark itp. 

W czasie szaleństw dzieciaków, rodzice mogą zapoznać się z ofertą gabinetu kosmetycznego, fitnessem, siłownią. Warta zobaczenia jest również druga hala, w której latem możecie pojeździć na nartach http://ski.freestylepark.pl/

 

FreestylePark

PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA KATOWICE 2020

herb katowicejpg

Współorganizatorzy

 

azs awf Logo rdlp jpg logo straż